Tuning ECUnleashed

CHIP-TUNING ECUNLEASHED

Celem technologii tuningu proponowanej przez ECUnleashed, jest pozostawanie jeden krok przed konkurencja w kwestiach sportów motorowych, poprzez projektowanie oraz dystrybucje jak najobszerniejszych linii oprogramowania do motocykli, samochodów i innych pojazdów.

Dzięki wciąż zwiększającej się ilości Globalnych Centrów Tuningowych©, zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie, jesteśmy w stanie zaoferować nowe technologie, pozwalające na optymalizacje rezultatów, profesjonalną obsługę klienta i wysoką jakość usług, kierowanych nie tylko do społeczności entuzjastów sportów motorowych.

Technologia ECUnleashed bazuje na przeprogramowaniu lub "flashowaniu" jednostki ECU (Electronic Control Unit) zamontowanej w pojeździe, 
oraz zmianie map silnikowych ECO, co pozwala na odblokowanie ukrytego potencjału drzemiącego w różnych pojazdach. W rezultacie otrzymujemy niesamowity wzrost mocy silnika, optymalizacje map, podnisienie limitu maksymalnych obrotów, ogólna poprawa elastyczność Silinka, a także eliminacja kodów błędów i dużo więcej. 
Technologia ta nie ingeruje w części samego silnika, oświetlenia, a także wbudowane w ECU funkcje gwarantujące bezpieczeństwo jazdy.


ECUnleashed wykorzystuje tylko najnowsze rozwiązania zarówno jeśli chodzi o sprzęt do tuningu jak i o oprogramowanie, tworzone ekskluzywnie na zamówienie, przez partnerów z Piasini Engineering. 
Wszystko to aby sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić jak największą i jak najbardziej różnorodną baze map ECU na świecie.

Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno ludzie którzy lubią scigać sie na torach, miłośnicy jazdy rekreacyjnej, turystycznej, dirtu I generalnie każdy kto chce poprawić parametry swojego motocykla.
Usługi związane z chip tuningiem szczególnie polecamy posiadaczom zblokowanych motocykli np. z importu - uzyskamy tutaj podwójna korzyśc: usunięcią blokady i optymalizacji parametrów.

Usługi proponowane przez ECUnleashed pozwalają na usunięcie ograniczeń oraz optymalizacje osiągów przy pozytywnym wpływie na środowisko...

Dostępne modyfikacje ECU (mogą się różnić w zależności od pojazdu)

* Usunięcie TRE
* Usunięcie ograniczeń przepustnicy
* Zwiększenie obrotów biegu jałowego
* Zwiększenie obrotów maksymalnych
* Usunięcie ograniczeń prędkości (zależne od skrzyni biegów)
* Zmniejszona siły bezwładnośći hamowania silnika
* Poprawa elastycznośći silnika
* Zmiana parametrów pracy wtryskiwaczy
* Usunięcie "błedów" fabrycznych związanych np z układem wydechowym, sondą lambda itp. 
* Optymalizacja map paliwowych
* Optymalizacja map zapłonu
* Oczywiście możliwe jest cofnięcie zmian dokonanych w ECU Do stanu sprzed flashowania (może być związane z dodatkowymi kosztami).

TUTAJ znajdą Państwo liste aplikacyjną modułów.


Rezultaty pracy z Systemem ECUnleashed zostały sprawdzone na Hamowniach;
testy pokazują że w większości pojazdów można liczyć na wzrost mocy silnika o 6-10% zdarzały się jednak pojazdy który zyskiwały ponad 20% !

 

 

REZULTATY TUNINGU (RE-FLASHU) NASZE ORAZ NASZYCH PARTNERÓW:

KAWASAKI ZX-6R 636 2013r.

YAMAHA XJR 1300 2012r.

SUZUKI VZR 1800 wersja francuska zblokowana


***Instalacja produktu jest jednoznacza z zapoznaniem się oraz akceptacją warunków użycia ECUnleashed. Nie korzystaj z oferowanych przez ECUnleashed możliwości dopóki nie zapoznasz się gruntownie z warunkami zawartymi w powyższym odnośniku, określają one warunki korzystania z oferowanych usług***

Dodaj komentarz

Twój email * (nie będzie publikowany)
Twój podpis *
adres strony WWW
Treść komentarza *
Kod zabezpieczający *