Harley Davidson 1200 Sportster 2013

Każdy wcześniej czy później z nas będzie chciał mieć Harleya. Taka jest moja opinia. Dlaczego? Przyczyn może być wiele. Podam tylko parę:

1. Ma ( Harley ) w sobie to "coś" ( jeśli pytasz: co to znaczy? - pytanie o treść - nie dam odpowiedzi oprócz tej, że jeszcze nie dorosłeś do tego momentu i jednocześnie witam w klubie, bo to znaczy, że  jest nas co najmniej dwóch.

2. Można go remontować ( w opozycji do pozostałych innych marek ) - jak twierdzi mój szanowny kolega z pracy Marcin. Wyjątek - V-roady.

3. Jako jedyna marka tworzy nie tylko motocykle ale i specyficzną subkulturę, z którą oczywiście nie wszyscy właściciele H.D się identyfikują.

4. Rysiek Rydel swojego czasu nagrał bardzo fajny utwór "Harley mój" i to również może być wystarczający powód by po wysłuchaniu tego utworu nabyć ten motocykl. Z tego samego powodu oczywiście nie namawiam do słuchania takich utworów Dżemu jak " Niewinni" czy "Jesiony" :) 

Jakie są fakty dotyczące parametrów niech każdy sam opiniuje. Naszym zdaniem mogłoby być trochę więcej wszystkiego tj. mocy i momentu choć trzeba przyznać, że obydwie krzywe są wręcz wzorcowo proste - 61 bhp przy 5794 rpm i 86,7 Nm przy 3987 - minimalne maksima :(  . Za to wykres AFR już zgłasza więcej pretensji. Generalnie przelany. Ale w końcu to USA: u nich paliwo tanie!

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dodaj komentarz

Twój email * (nie będzie publikowany)
Twój podpis *
adres strony WWW
Treść komentarza *
Kod zabezpieczający *