Informacje o firmie

Pracujemy 6 dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty ( w sobotę najlepiej wcześniej zadzwonić :). Szczegółowe informacje dostępne pod ikonką "Serwis motocykli".

Jesteśmy firmą działającą w branży motocyklowej od 2009. Cztery osoby starają się aby nasz znak firmowy : Toxic Moto był oznaką solidnej i uczciwej pracy.

 Serwis prowadzimy  jako niezależny  w stosunku do jakiegokolwiek importera znanych marek motocyklowych. Pozwala to uniknąć wielu niekorzystnych często rozwiązań stosowanych jako "preferowane" przez importera w stosunku do klienta końcowego.  

Staramy się nie tylko naprawić motocykle ale i je ulepszać, zwłaszcza w ramach tuningu silników.  Posiadamy jako nieliczni jedną z najnowocześniejszych hamowni motocyklowych firmy DynaPro, która wyposażona jest m.inn. w hamulec elektrowirowy  (Eddy Brake) dzięki któremu pracuje obciążeniowo oraz ultra nowoczesny system Ram Air Simulation ( system nawiewu pozwalający imitować realne warunki przejazdu związane z dolotem powietrza do air bokxsów.

Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę związaną z usługami, starając się zasłużyć rzeczywistą pracą a nie obietnicami na dobrą opinię wśród naszych klientów.

W 2012 podpisaliśmy umowę z amerykańską firmą ECUnleashed i jako ich Centrum Tuningowe oferujemy usługi dotyczące chip tuningu, odblokowania mocy silników itp. Oprócz tego oczywiście wykonujemy również inne technologie w zakresie chip tuning, dzieki ktorym jestesmy w stanie przeprogramowywać sterowniki motocykli w oparciu o solidne doswiadczenia płynace wprost z pracy nad motocyklem na hamowni.